iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Fiyatı Ve Teknik Servis Çalışmalarımız

Özet: Teknik servisimiz tarafından yapılan çalışmalar 6 ay garanti kapsamında yapılmaktadır. Fiyatlarımız,  işletme politikası olarak piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Kullanıcı deneyimini önemsediğimiz için ekran değişimi yapmadan önce montajı yapılacak iPhone 8 Plus ekranını test etme yani deneyimleme imkânınız bulunmaktadır. Montajı yapılacak ekranı onaylarsınız montajı yapılır.

Yapılan çalışmadan memnun kalmadığınız takdirde ücretsiz olarak hizmet alma hakkınız bulunmaktadır. Yapılan iPhone 8 Plus ekran değişimi işleminin ardından firmamız tarafından kaşeli bir garanti belgesi alırsınız.

Ekran değişiminin ardından bir adet ekran koruyucu firmamız tarafından size HEDİYE edilir. Ekran koruyucu için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Nerede yaşıyor olursanız olun, Türkiye’nin dört bir yanından bize KARGO gönderebilirsiniz. Kargo göndermek isteyen müşterilerimiz kurumsal anlaşma sağladığımız Sürat Kargo ile bize ücretsiz olarak gönderebilir.

iPhone 8 Plus Teknik Servis İşlemlerimiz

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Cam Değişimi

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus Pil Değişimi

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi

iPhone 8 Plus Power Tuşu Değişimi

iPhone 8 Plus Mikrofon Değişimi

iPhone 8 Plus Ön Kamera Değişimi

iPhone 8 Plus Arka Kamera Değişimi

iPhone 8 Plus Simkart Yuvası Değişimi

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone 8 Plus Sıvı Temas Problemi

iPhone 8 Plus Titreşim Motoru Değişimi

iPhone 8 Plus Hafıza Kart Yuvası Değişimi

iPhone 8 Plus Entegre Tamiri

 

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Hakkında Spesifik Ve Detaylandırılmış Bilgiler

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Yapılırken Cihazınız Hangi İşlemlerden Geçer

 1. Ekran değişimi ya da diğer donanımsal problemler için servisimize gelen cihazlarınızı öncelikle manuel olarak test ediliriz. Bu test işlemi için kıymetli olan zamanınızı fazla almayacağımıza söz veriyoruz. Ön inceleme sırasında kamera, mikrofon, home tuşu vb. dış donanımlar test edilir.
 2. Ön inceleme tamamlandıktan sonra iPhone 8 Plus ekran değişimi yapılması için cihazınız usulca açılır ve göz ile yordamıyla içi incelenir. Varsa içinde kırık cam parçaları ya da diğer partiküller fırça ile temizlenir. Ardından günlük kullanım sırasında çıtada biriken tozlar temizleme araçlarıyla temizlenir.
 3. Cihaza yeni ekranın takılması için gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından size bilgi veririz. Ardından yeni ekranı test etmeniz ve dokunmatik performansını deneyimlemeniz için ekranı cihaza montaj etmeden size veririz. İncelemenin ardından fikrinize başvururuz ve olumlu / olumsuz geribildiriminizi alırız.
 4. Ekranın çözünürlüğü ve dokunmatik performansından memnun kalırsanız yeni ekranın montajını tamamlamak için cihazı sizden alırız. Ardından iPhone 8 Plus ekran değişimi işlemini tamamlarız. Bu süreç tamamen şeffaf ve kullanıcının anlayacağı kadar basit olarak gerçekleştirilir.
 5. İşlem sırasından da belirteceğimiz üzere çalışmalarımızın garantili olduğunu ve her türlü müşteri mağduriyetinin önüne geçeceğimizi belirtmekte fayda görüyoruz; fakat bir dipnot olarak şunu da belirtmek gerekir: kullanıcı hataları garanti kapsamında değerlendirilmez. Garanti kapsamının sınırlarını ve nelerin kullanıcı hatası olarak değerlendirdiğimizi bu mufassal makale içinde bulabilir ve okuyabilirsiniz.

Sıkça Sorduğunuz Sorulara Kısa Cevaplar

Tamir İşlemi Yapılırken Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone 8 Plus Ekran değişimi yapılırken bilgileriniz silinmez.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Nakit ya da kart ile ödeme yapabilirsiniz. Nakit olarak ödeme yaparsanız sizi daha çok severiz.

Parça Değişim Kalitesi Nedir?

Revize ve AA Plus kalite olmak üzere iki çeşit ekran bulunur. Hangisi tercih edeceğiniz hakkında tavsiyede bulunabiliriz.

Kargo İle Nasıl Cihaz Gönderebilirsiniz

Türkiye’nin her yerinden bize kargo yapabilirsiniz. Ulaşamayacağımız taşra ya da köy yoktur. Hızlı ve dinamik bir ekip olarak çok verimli çalışıyoruz.

Garanti Kapsamı Nedir

 • Kırık
 • Çizik
 • Çatlak
 • Lehimli
 • Sıvı teması olmuş
 • Sevgiden yoksun bırakılmış ekranların garantisi yoktur.

Bir cevap yazın

Mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Zorunlu Alanlar *

Yorumu Paylaş