Özet Ön Bilgi: [ 6 AY GARANTİLİ + EKRAN KORUYUCU HEDİYE  + 30 DK’DA DEĞİŞİM ]

Teknik servisimiz tarafından yapılan çalışmalar 6 ay garanti kapsamında yapılmaktadır. Fiyatlarımız,  işletme politikası olarak piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Kullanıcı deneyimini önemsediğimiz için ekran değişimi yapmadan önce montajı yapılacak Xiaomi  Mi  9 Roy Wang Edition ekranını test etme yani deneyimleme imkânınız bulunmaktadır. Montajı yapılacak ekranı onaylarsınız montajı yapılır.

Yapılan çalışmadan memnun kalmadığınız takdirde garanti kapsamında ücretsiz olarak hizmet alma hakkınız bulunmaktadır. Yapılan Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition ekran değişimi işleminin ardından firmamız tarafından kaşeli bir garanti belgesi alırsınız.

Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition lcd ekran değişiminin ardından bir adet ekran koruyucu firmamız tarafından size HEDİYE edilir. Ekran koruyucu için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Kimi durumlarda xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition iç ekran değişimi de yapılmaktadır.

Nerede yaşıyor olursanız olun, Türkiye’nin dört bir yanından bize KARGO gönderebilirsiniz. Kargo göndermek isteyen müşterilerimiz kurumsal anlaşma sağladığımız Sürat Kargo ile bize ücretsiz olarak gönderebilir.

Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition Teknik Servis Çalışmalarımız

Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition Ekran Değişimi 

Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition Cam Değişimi

Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition Soket Değişimi

Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition İç Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition Kasa Değişimi

Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition Batarya Değişimi

Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition Kulaklık Değişimi

Xiaomi Mi 9 Roy Wang Edition Çıta Değişimi

 

Bir cevap yazın

Mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Zorunlu Alanlar *

Yorumu Paylaş