Özet Ön Bilgi: [ 6 AY GARANTİLİ + EKRAN KORUYUCU HEDİYE  + 30 DK’DA DEĞİŞİM ]

Teknik servisimiz tarafından yapılan çalışmalar 6 ay garanti kapsamında yapılmaktadır. Fiyatlarımız,  işletme politikası olarak piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Kullanıcı deneyimini önemsediğimiz için ekran değişimi yapmadan önce montajı yapılacak Xiaomi Redmi 5 Plus ekranını test etme yani deneyimleme imkânınız bulunmaktadır. Montajı yapılacak ekranı onaylarsınız montajı yapılır.

Yapılan çalışmadan memnun kalmadığınız takdirde garanti kapsamında ücretsiz olarak hizmet alma hakkınız bulunmaktadır. Yapılan Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi işleminin ardından firmamız tarafından kaşeli bir garanti belgesi alırsınız.

Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişiminin ardından bir adet ekran koruyucu firmamız tarafından size HEDİYE edilir. Ekran koruyucu için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Kimi durumlarda xiaomi Redmi 5 Plus iç ekran değişimi de yapılmaktadır.

Nerede yaşıyor olursanız olun, Türkiye’nin dört bir yanından bize KARGO gönderebilirsiniz. Kargo göndermek isteyen müşterilerimiz kurumsal anlaşma sağladığımız Sürat Kargo ile bize ücretsiz olarak gönderebilir.

Xiaomi Redmi 5 Plus Teknik Servis Çalışmalarımız

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi 

Xiaomi Redmi 5 Plus Cam Değişimi

Xiaomi Redmi 5 Plus Soket Değişimi

Xiaomi Redmi 5 Plus İç Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 5 Plus Kasa Değişimi

Xiaomi Redmi 5 Plus Batarya Değişimi

Xiaomi Redmi 5 Plus Kulaklık Değişimi

Xiaomi Redmi 5 Plus Çıta Değişimi

 

Bir cevap yazın

Mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Zorunlu Alanlar *

Yorumu Paylaş