Özet Ön Bilgi: [ 6 AY GARANTİLİ + EKRAN KORUYUCU HEDİYE  + 30 DK’DA DEĞİŞİM ]

Teknik servisimiz tarafından yapılan çalışmalar 6 ay garanti kapsamında yapılmaktadır. Fiyatlarımız,  işletme politikası olarak piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Kullanıcı deneyimini önemsediğimiz için ekran değişimi yapmadan önce montajı yapılacak Xiaomi Redmi 5A ekranını test etme yani deneyimleme imkânınız bulunmaktadır. Montajı yapılacak ekranı onaylarsınız montajı yapılır.

Yapılan çalışmadan memnun kalmadığınız takdirde garanti kapsamında ücretsiz olarak hizmet alma hakkınız bulunmaktadır. Yapılan Xiaomi Redmi 5A ekran değişimi işleminin ardından firmamız tarafından kaşeli bir garanti belgesi alırsınız.

Xiaomi Redmi 5A ekran değişiminin ardından bir adet ekran koruyucu firmamız tarafından size HEDİYE edilir. Ekran koruyucu için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Kimi durumlarda xiaomi Redmi 5A iç ekran değişimi de yapılmaktadır.

Nerede yaşıyor olursanız olun, Türkiye’nin dört bir yanından bize KARGO gönderebilirsiniz. Kargo göndermek isteyen müşterilerimiz kurumsal anlaşma sağladığımız Sürat Kargo ile bize ücretsiz olarak gönderebilir.

Xiaomi Redmi 5A Teknik Servis Çalışmalarımız

Xiaomi Redmi 5A Ekran Değişimi 

Xiaomi Redmi 5A Cam Değişimi

Xiaomi Redmi 5A Soket Değişimi

Xiaomi Redmi 5A İç Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 5A Kasa Değişimi

Xiaomi Redmi 5A Batarya Değişimi

Xiaomi Redmi 5A Kulaklık Değişimi

Xiaomi Redmi 5A Çıta Değişimi

 

Bir cevap yazın

Mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Zorunlu Alanlar *

Yorumu Paylaş