Özet Ön Bilgi: [ 6 AY GARANTİLİ + EKRAN KORUYUCU HEDİYE  + 30 DK’DA DEĞİŞİM ]

Teknik servisimiz tarafından yapılan çalışmalar 6 ay garanti kapsamında yapılmaktadır. Fiyatlarımız,  işletme politikası olarak piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Kullanıcı deneyimini önemsediğimiz için ekran değişimi yapmadan önce montajı yapılacak Xiaomi Redmi Note 5A Prime ekranını test etme yani deneyimleme imkânınız bulunmaktadır. Montajı yapılacak ekranı onaylarsınız montajı yapılır.

Yapılan çalışmadan memnun kalmadığınız takdirde garanti kapsamında ücretsiz olarak hizmet alma hakkınız bulunmaktadır. Yapılan Xiaomi Redmi Note 5A Prime ekran değişimi işleminin ardından firmamız tarafından kaşeli bir garanti belgesi alırsınız.

Xiaomi Redmi Note 5A Prime ekran değişiminin ardından bir adet ekran koruyucu firmamız tarafından size HEDİYE edilir. Ekran koruyucu için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Kimi durumlarda Xiaomi Redmi 5A Prime iç ekran değişimi de yapılmaktadır.

Nerede yaşıyor olursanız olun, Türkiye’nin dört bir yanından bize KARGO gönderebilirsiniz. Kargo göndermek isteyen müşterilerimiz kurumsal anlaşma sağladığımız Sürat Kargo ile bize ücretsiz olarak gönderebilir.

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Teknik Servis Çalışmalarımız

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Ekran Değişimi 

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Cam Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Soket Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A Prime İç Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Kasa Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Batarya Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Kulaklık Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Çıta Değişimi

 

Bir cevap yazın

Mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Zorunlu Alanlar *

Yorumu Paylaş