Özet Ön Bilgi: [ 6 AY GARANTİLİ + EKRAN KORUYUCU HEDİYE  + 30 DK’DA DEĞİŞİM ]

Teknik servisimiz tarafından yapılan çalışmalar 6 ay garanti kapsamında yapılmaktadır. Fiyatlarımız,  işletme politikası olarak piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Kullanıcı deneyimini önemsediğimiz için ekran değişimi yapmadan önce montajı yapılacak Xiaomi Redmi Note 4 ekranını test etme yani deneyimleme imkânınız bulunmaktadır. Montajı yapılacak ekranı onaylarsınız montajı yapılır.

Yapılan çalışmadan memnun kalmadığınız takdirde garanti kapsamında ücretsiz olarak hizmet alma hakkınız bulunmaktadır. Yapılan Xiaomi Redmi Note 4 ekran değişimi işleminin ardından firmamız tarafından kaşeli bir garanti belgesi alırsınız.

Xiaomi Redmi Note 4 ekran değişiminin ardından bir adet ekran koruyucu firmamız tarafından size HEDİYE edilir. Ekran koruyucu için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Kimi durumlarda Xiaomi Redmi Note 4 iç ekran değişimi de yapılmaktadır.

Nerede yaşıyor olursanız olun, Türkiye’nin dört bir yanından bize KARGO gönderebilirsiniz. Kargo göndermek isteyen müşterilerimiz kurumsal anlaşma sağladığımız Sürat Kargo ile bize ücretsiz olarak gönderebilir.

Xiaomi Redmi Note 4  Teknik Servis Çalışmalarımız

Xiaomi Redmi Note 4 Ekran Değişimi 

Xiaomi Redmi Note 4 Cam Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4 Soket Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4 İç Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4 Kasa Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4 Batarya Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4 Kulaklık Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4 Çıta Değişimi

 

İnfo

Ekran Değişimi 6 Ay Garantilidir.

Bir cevap yazın

Mail adresiniz paylaşılmayacaktır. Zorunlu Alanlar *

Yorumu Paylaş